04

07.2017

21:28

FCI Tallinn jäi Meistrite liiga kvalifikatsioonis alla Malta meistrile

Valitsev Eesti meister FCI Tallinn langes välja Meistrite liiga kvalifikatsiooniturniirilt, kui avaringis tunnistati koondtulemusega 3:0 Malta meistri Hibernians FC paremust. Tänane korduskohtumine lõppes A. Le Coq Arenal 0:1.

Nädal tagasi Maltalt 0:2 kaotusega naasnud Lasnamäe meeskonnal oli avapoolajal üks suurepärane võimalus, kuid Evgeny Kharin lõi väravavahist tagasi põrkunud palli selgelt üle. Kuigi teisel poolajal oli võimalusi mõlemal meeskonnal, jäi tänane ainus värav Malta meeskonna nimele, kui 88. minutil oli täpne Jorginho, kes pärast Matvei Igoneni tõrjet ja soodsat põrget palli tühja väravasse lükkas. Mõlemal meeskonnal oli ka lisaminutitel võimalusi värava löömiseks, kuid koondtulemusega 3:0 edenes järgmisse ringi Hibernians, kus neid on ees ootamas Austria klubi Red Bull Salzburg.

Eesti klubid jätkavad euromänge neljapäeval, kui kolm meeskonda on võistlustules Euroopa liiga kvalifikatsiooniturniiril. FC Flora võõrustab kell 19 A. Le Coq Arenal FK Domžalet. Avakohtumine Sloveenias lõppes vastase 2:0 võiduga. Sama tulemusega jäi FC Levadia avamatšis alla Cork Cityle, kellega minnakse meie aja järgi kell 21.45 vastamisi Iirimaal. Kell 21 kõlab avavile korduskohtumisest B36 Torshavn – Nõmme Kalju FC. Eestis toimunud avakohtumise võitis Nõmme meeskond tulemusega 2:1.