04

07.2017

11:17

FCI Tallinn võõrustab täna Meistrite liigas Malta meistrit

Valitsev Eesti meister FCI Tallinn võõrustab täna A. Le Coq Arenal kell 19 Meistrite liiga kvalifikatsiooniturniiri avaringi korduskohtumises Hibernians FC-d (Malta). Külalised võitsid avakohtumise 2:0.

Maltal peetud avamatšis oli Lasnamäe meeskonnal suurepärane võimalus kohtumist juhtima minna, kuid Kirill Nesterov ei suutnud penaltit realiseerida. 63. minutil läks Malta meeskond Jorginho väravast juhtima, kümme minutit hiljem tegi lõppseisuks 2:0 Bjorn Kristensen.

FCI Tallinnat juhendab täna spordidirektor Dmitri Skiperski, kuna lõppes senine koostöö Aleksandr Puštoviga. Abitreener Sergei Bragin peab täna keelu tõttu kohtumist tribüünilt jälgima.

Mängu kohtunikebrigaad tuleb Fääri saartelt. Mängu kohtunik on Alex Troleis, keda abistavad Johnleif Gerdisa ja Dan Petri Pauli Höjgaard. Neljas kohtunik on Dagfinn Olsen.

Piletid on saadaval hinnaga 10 eurot mängupäeval sissepääsu juures olevas kassas. Klubikaart antud kohtumise puhul tasuta sissepääsu ei taga. Kuni 18 eluaastat (k.a) on sissepääs tasuta (dokumendi alusel). Sissepääs staadionile toimub 2. trepist. Alkoholi staadionil mängupäeval ei müüda.

Mängust teeb otseülekande Delfi TV. Paari võitja kohtub järgmises eelringis Salzburgi Red Bulliga (Austria).