02

05.2019

10:31

Flora alistas teise poolaja väravatest Kalevi

Naiste Meistriliiga kuuenda vooru ette peetud kohtumises teenis Tallinna FC Flora koduväljakul 3:0 võidu JK Tallinna Kalevi üle.

Mõlemad naiskonnad olid seni hooaja läbinud kaotusteta ning Sportland Arenal toimunud kohtumine püsis viigilisena kuni 51. minutini. Flora asus juhtima tänu Katrin Loo (pildil) karistuslöögile. Mängu lõppseis vormistati viimastel minutitel, kui Loo suurendas eduseisu 90. minutil ja Getter Saar sai värava kirja esimesel lisaminutil.

Meistriliiga jätkub juba reedel, 3. mail kui kell 19.30 lähevad vastamisi Kalev ja Pärnu JK. Laupäeval on kavas kaks kohtumist, kui kell 14.00 võõrustab JK Tuleviku ja Suure-Jaani Unitedi ühendnaiskond FC Florat ja kell 18.00 kohtuvad Sepa jalgpallikeskuse kunstmuruväljakul Tartu JK Tammeka ja Saku Sporting.