17

04.2021

18:04

Flora lõi Transile viis väravat

Premium liigas peeti täna üks kohtumine, kui Tallinna FC Flora alistas kindlalt 5:0 JK Narva Transi.

Flora lõi juba avapoolajal vastase võrku neli palli ning neist esimesed kaks kirjutas enda nimele juba kaheksandaks minutiks Flora kahe väravaga juhtima viinud Rauno Sappinen. Markus Poomi nurgalöögist lõi 21. minutil Henrik Pürg peaga seisuks 3:0 ning avapoolaja lõpus oli täpne ka Sergei Zenjov.

Flora viimase värava lõi kohtumise lõpus Rauno Alliku.

Flora on pärast isolatsiooni võitnud nii Legionit kui ka Transi ning on kogunud kahe mänguga kuus punkti. Trans on targalt punkte noppinud - kuigi Paidele ja Florale on suurelt alla jäädud ja meeskonna väravate vahe on 9:13, siis kuue matšiga on meeskonnal kirjas lausa kaheksa punkti.

Homme lõpeb voor kahe mänguga, kui kell 15 on vastamisi FCI Levadia - Paide Linnameeskond (ETV2) ning kell 19 panevad palli mängu Nõmme Kalju FC - Pärnu JK Vaprus (Soccernet.ee).