10

02.2021

22:32

Flora oli Taliturniiril üle Kaljust, Levadia alistas Tuleviku

Taliturniiril peeti kolmapäeval kaks matši. Tallinna FC Flora alistas Nõmme Kalju FC tulemusega 2:1 ja Tallinna FCI Levadia oli päeva esimeses kohtumises 3:1 parem Viljandi JK Tulevikust.

Flora asus mängu juhtima 11. minutil, kui täpne oli Märten Kuusk. Flora teenis karistuslöögi ja kuigi Kalju suutis sellega esmalt toime tulla, siis valitsev meister viis palli taas karistusalasse, kus meeskonna kapten Kuusk suutis palli väravasse lüüa. Teise värava lõi Flora 21. minutil, kui Kalju puurilukk Marko Meerits ei suutnud Rauno Sappineni lööki püüda ja mänguvahend lendas tema ette. Esimesena reageeris talvel Floraga liitunud Sten Reinkort, kes kahekordistas Flora eduseisu.

Kalju tabamus 87. minutil oli sarnane Flora esimese väravaga. Kalju karistuslöök esmalt suurt ohtu ei kujutanud ning pall jõudis tagasi Kalju väljakupoolele, kuid Andriy Markovychi pikk sööt leidis Mikk Reintami, kes suunas palli peaga Aleksandr Kulinitšile, kes omakorda palli väravasse lõi.

Kalju – Flora mängule eelnes Viljandi JK Tuleviku heitlus FCI Levadiaga, kus Zakaria Beglarishvilil õnnestus pealinnameeskond 17. minutil juhtima viia, kui vasakult äärelt jõudis trahvikasti Ernest Agyiri ning värava ees suutis Beglarishvili palli võrku suunata.

Viljandi suutis viigistada teise poolaja neljandal minutil, kui täpne oli Carson Dormond. Kristjan Kask murdis läbi paremast äärest ja viis palli värava ette. Kuigi Levadia mitmed mängijad arvasid, et pall ületas otsajoone, siis mäng jätkus ning Dormondi tabamus luges.

Levadia taastas oma eduseisu 68. minutil, kui Trevor Elhi vasakult äärelt tulnud tsenderduse järel lõi omavärava Daniil Petrunin. Neli minutit hiljem lõi kohtumise viimaseks osutunud tabamuse Robert Kirss.

Kalju – Flora mängu saab vaadata Soccernet.ee portaalist. Tulevik – Levadia mäng on järelvaadatav Tuleviku Facebooki leheküljelt.