04

08.2019

21:45

Flora U21 alistas Esiliiga liidrite heitluses 5:3 Legioni

Esiliigas peeti sel nädalalõpul 22. vooru mänge, pärast mida vähenes kahe liidri TJK Legioni ja FC Flora U21 vahe 8 punktile.

Nimelt läksid kaks liidrit vastamisi eile õhtul, kui Legion võõral väljakul Flora U21 5:3 paremust tunnistama pidi. Legionit ei päästnud kaotusest ka fakt, et nende ridades tegid debüüdi mitmes Premium liiga klubis pallinud Stanislav Goldberg ja endine Venemaa noortekoondislane Semen Beliakov - Beliakov sai 26. minutil kirja küll Legioni avavärava, aga vahetati 59. minutil sarnaselt Goldbergile pingile puhkama.

Legioni libastumise kasutas edukalt ära ka Pärnu Vaprus, kes alistas kodumurul 458 pealtvaataja ees 1:0 Rakvere Tarva. Suvepealinlaste võiduvärava lõi esimese poolaja viimase puutega Uku Kõrre. Vaprus on nüüd 22 vooruga kogunud 42 punkti, Legion jätkab liidrikohal 54 silmaga ning nende vahele mahub 46 punktiga ära Flora U21.

Neljandalt tabelirealt leiame 37 punktiga FC Elva, kes alistas viimati võõrsil 2:1 Tallinna Kalev U21 meeskonna. Elva lõi võidu toonud väravad ära juba 16. minutiks, kui täpsed olid Martin Thomson ja Paul-Feliks Frei. Viiendale kohale tõusis 22. voorus Tammeka U21, kes oli võõral väljakul 3:2 üle Kohtla-Järve JK Järvest. Tartlased asusid kohtumist juba 33. minutiks 3:0 juhtima ja kuigi 48. minutiks oli Järve suutnud kaks tagasi lüüa, siis enamaks kodumeeskonnal sedapuhku jõudu ei jagunud.

Voorule tõmmati joon alla täna õhtul, kui FCI Levadia U21 alistas äsjalõppenud kohtumises 2:0 liiga punase laterna Tartu Welco. Levadia järelkasvumeeskonna väravad kirjutati 11. ja 70. minutil 16-aastase ründaja Artjom Komlovi nimele.

Tabeliseisu ja mängu protokollidega saad lähemalt tutvuda siin.

Legion jäi liidrite duellis alla Flora U21 noortele. Foto: Andrei Smetana/Soccernet.ee