29

10.2018

09:52

Lõppenud nädalavahetusel tehti algust saalijalgpalli meistrivõistlustega, kui avavoorus saatis edu mulluseid poolfinaliste. Kõige napimalt pääses Tallinna SK Augur Enemat, kes tuli otsustavatel hetkedel võõrsil Tartu Ravens Futsal EMÜ SK vastu kaotusseisust välja ning alistas Lõuna-Eesti meeskonna 4:3.

Mulluse saalijalgpallihooaja vahele jätnud Vladislav Tšurilkin jätkas sealt, kus pooleli jäi, kui tema värav viiendal minutil viis Tallinna meeskonna 1:0 juhtima. Lehar Savikink suutis üheksandal minutil seisu 1:1 viigistada ning Martin Kaur viis 11. minutil kodumeeskonna 2:1 juhtima. 15. minutil olid tablool taas viiginumbrid, kui avapoolaja viimase värava eest hoolitses Auguri mängija Andrei Antonov.

Teise poolaja esimest väravat pidi ootama 37. minutini, kui Savikink viis Ravensi 3:2 juhtima. 38. minuti esimesel sekundil viigistas mänguseisu 3:3-le Aleksandr Starodub. Mängu saatuse otsustas Martin Kauri omavärav poolteist minutit enne lõpusireeni, mis andis 4:3 võidu Augurile.

Eilses teises kohtumises alistas mullune meister, Tallinna FC Cosmos, võõrsil 12:4 liiga uustulnuka Narva SK Ganza. Maksim Aleksejev lõi viis väravat, Stepan Tšernoussov kostitas vastaseid kübaratrikiga.

Laupäevased kohtumised olid samuti ühepoolsed, kui Narva United FC alistas võõrsil 14:1 Sillamäe FC NPM Silmeti ja nädal tagasi Superkarika võitnud Viimsi FC Smsraha oli 9:1 üle Tartu Maksimumist.

Betsafe saaliliiga teise vooru kohtumised peetakse tuleval nädalalõpul, kui mängudega tehakse algust juba reedel. Tallinna SK Augur Enemat võõrustab reedel, 2. novembril kell 19.30 Kristiine Spordihallis Sillamäe FC NPM Silmetit. Laupäeval toimub üks mäng, kui Narva Spordikeskuses pannakse pall mängu vooru keskses mängus, kus Narva United FC võõrustab Viimsi FC Smsraha võistkonda. Voor lõpeb pühapäeval, kui Tallinna FC Cosmos – Tartu Maksimum kohtumine algab Viimsi Kooli Spordikompleksis kell 18.30 ning pool tundi hiljem algab Narva Spordikeskuses kohtumine kohaliku SK Ganza – Tartu Ravens Futsal EMÜ SK vahel.