16

07.2018

11:42

Tallinna Flora naiskond teenis pühapäeval Balti liigas teise võidu, kui koduväljakul oldi 3:0 parem Riia Jalgpallikoolist.

Flora asus valitseva Läti meistri vastu kohtumist juhtima 20. minutil, kui Lisette Tammiku karistuslöögi suunas peaga väravasse Katrin Loo. Teist väravat ei tulnud kaua oodata, kui juba järgmisel minutil andis Loo omakorda resultatiivse söödu Tammikule, kes palli alumisse nurka suunas. Kolmanda värava sai Flora kirja 50. minutil, kui Loo murdis vastaste kasti ja pääses löögile. Kuigi vastaste väravavaht sai näpud vahele, maandus pall siiski Läti klubi võrgus.

Floral on nüüd kolmest mängust kirjas kuus punkti, mis annab hetkel tabelis neljanda koha. Riia klubi on teeninud kolm punkti ja paikneb viiendal positsioonil.

Mängu protokolli on võimalik näha siin ja täispikkuses kohtumist saab vaadata siin. Pildigalerii mängust on nähtav Eesti naiste jalgpalli Facebooki lehel.

Pühapäeval oleks pidanud oma kohtumise pidama ka Pärnu JK, kes teenis hoopis FK Liepajalt (Läti) loobumisvõidu ning tabelisse saadi kirja kolm punkti. Kokku on Pärnul nüüd seitse punkti ja tabelis ollakse kolmandad.

Järgmisena kohtuvadki Balti liigas omavahel Pärnu ja Flora. Mäng toimub 1. augustil algusega kell 18.00 Pärnu Rannastaadionil.