30

04.2018

11:12

Naiste Meistriliigas peeti nädalavahetusel neljanda vooru kohtumisi ning tabeliliidrid Pärnu JK ja FC Flora noppisid võidud. Lisaks said tabelisse kolm punkti juurde Tartu SK 10 ja Tallinna Kalev.

Pärnu võõrustas kodusel kunstmurustaadionil Põlva Lootost ning teenis 4:0 võidu. Kohtumise väravaarve avas üheksandal minutil Kristina Bannikova. Avapoolajal oli veel Pärnu poolelt täpne Sandra Paulberg. Teise kolmveerandtunni jooksul sai jala valgeks Aljona Sasova ning lõppskoori vormistas normaalaja viimasel minutil Evelyn Šilina. Pärnu on püsinud kaotuseta ning neljast voorust võtnud 12 punkti. Sellega asutakse esimesel kohal.

Samade punktidega paikneb teisel positsioonil Tallinna FC Flora, kes laupäeval alistas linnarivaali FC Levadia. Avapoolajal nähti lausa viit väravat, kui Flora haaras liidriohjad juba kolmandal minutil läbi Levadia omavärava. 40. minutiks oli Flora eduseis 4:0, kui korra oli täpne Katrin Loo ning kaks väravat lisas Maarja Saulep. Levadia suutis avapoolaja lõpus kaotusseisu vähendada, kui tabamuse sai kirja Anastasia Dodeltseva. Teise kolmveerandtunni jooksul nähti vaid ühte väravat, kui 81. minutil realiseeris Levadia poolelt penalti Vlada Kubassova. Lõppseisuks seega 4:2 võit Florale. Kohtumise protokolli on võimalik näha siin ning pildigaleriid mängust siin. Levadia on nelja kohtumisega kogunud kuus punkti ja asub neljandal kohal.

Sõle jalgpallihallis läksid vastamisi FC Ajax ja SK 10 Premium ning kohtumine lõppes Tartu SK 10 jaoks 4:0 võiduga. Väravateta lõppenud avapoolaja järel asus SK 10 juhtima 52. minutil, kui täpne oli Kärolin Raudsepp. Tartu naiskond suutis lüüa veel kolm väravat, kui jala said valgeks Samanta Uueda, Diana Belolipetskaja ja Viktoria Guselnikova. SK 10 on hetkel kolme punktiga tabeli kuues, Ajax on teeninud ühe punkti ja asub seitsmendal positsioonil.

Vooru viimases kohtumises suutis Tallinna Kalev alistada 1:0 Tartu Tammeka. Kohtumise ainuke värav sündis avapoolajal ning selle autoriks oli Anne-Catherine Paulus. Pildigaleriid mängust on võimalik näha siin. Kalev hoiab üheksa punktiga kolmandat kohta, Tammeka on nelja punktiga viies.