02.2019

12:11

Hooaja avalahingus kohtuvad Nõmme Kalju - FCI Levadia

Tänavune hooaja avamäng leiab aset 3. märtsil Tallinnas, kui Sportland Arenal lähevad Superkarikas kell 13.00 vastamisi Nõmme Kalju FC – Tallinna FCI Levadia.

FCI Levadia võitis Superkarika mullu, kui viimaste minutitega tuldi välja 0:2 kaotusseisust ja alistati pärast 2:2 lõppenud normaalaega Tallinna FC Flora penaltiseerias.

Mullu Premium liiga võitnud Nõmme Kaljul avaneb võimalus karikas pea kohale tõsta esmakordselt! Kalju on sel kümnendil mänginud Superkarikat iga kolme aasta tagant, kuid nii 2013. kui ka 2016. aastal jäädi hooaja avamängus konkurendile alla (vastavalt Florale ja Levadiale). Meeste Superkarikas toimub juba 24. korda!

Meeskonnad kohtusid mullu viiel korral, kui Kalju võttis omavahelistest mängudest kaks võitu FCI Levadia ühe vastu. Kalju ei kaotanud eelmisel aastal Premium liigas ühtegi mängu, Levadia vastu võeti lausa kaheksa punkti (kaks võitu ja kaks viiki). FCI Levadia suutis Kalju üle mängida 17. aprillil Tipneri karikavõistluste veerandfinaalis.

Pilet Superkarikale maksab 3 eurot. Pääsmed tulevad eelmüüki Piletilevisse ning on lisaks saadaval kohapeal. 2013. aastal ja hiljem sündinud pääsevad mängule tasuta.