05.2012

17:57

II liiga lõuna/läänes juhib pärast 7. vooru endiselt Tulevik

Pärast 7. vooru jätkab tabelijuhina endiselt Viljandi JK Tulevik, järgnevad HÜJK Emmaste ja Paide Kumake.

Reedel toimus vaid üks kohtumine, kus FC Tarvastu alistas 90 pealtvaataja ees FC Nõmme Unitedi 2:1. Roland Mäe 7. minuti väravast võitis Nõmme poolaja 1:0, kui kohe teise mänguperioodi alguses seadis Priit Pärnpuu jalele viigi ning Meelis Allik tõi 80. minutil võidupunktid Tarvastule.

Laupäeval peeti aga neli mängu. Pärnu Linnameeskond II kaotas Paide Kumakesele 0:3. Väravad lõid Rauno Rikberg, Karel Seire ja Markus Mats Lellsaar.

Vändra JK Vaprus alistas Tallinna FC Flora III koosseisu samuti 3:0. Esimese poolaja 18. minutil viis Ranet Lepik Vändra ette ning mängu lõpus olid veel täpsed Karel Otto ja Artur Ojala.

Põnev oli Tartu SK 10 ja HÜJK Emmaste kohtumine, kus nö. hiidlased jäid pärast Armand Narise eemaldamist kiiresti arvulisse vähemusse ja 0:2 taha, kuid tegid teisel poolajal imelise tagasituleku ja võitsid mängu 3:2.

Tabelijuht Viljandi JK Tulevik alistas Keila JK 5:2. Esimene värav läks 10. minutil kirja Keila väravavahi Kermo Kiileri omaväravana. Kohe lõi Rasmus Luhakooder 2:0 ning veidi aja pärast Kristen Kähr 3:0. Kuid Keila polnud veel alla andnud, sest 34. ja 36. minutil tegid Henry Rohtla ja Priidu Ahven seisu minimaalseks. Aga viimane sõna enne vaheaega jäi siiski mulkidele ning Rasmus Luhakooder lõi 43. minutil 4:2. Teisel poolajal pidurdus meeskondade hoog väravalöömises. Lõppseisu 5:2 umbes 140 pealtvaataja silme ees seadis 73. minutil jalule Jürgen Henn.

Hooaja esimese võiduga sai pühapäeval hakkama Türi Ganvix JK, kes alistas võõrsil JK Luunja 4:1. Võitjate väravad lõid Jüri Karus, Asko Krais, Kristo Kiik ja Kaido Heisalu. Vooru viimane mäng FC Elva ja Sörve JK vahel toimub alles 20. juunil.