20

10.2012

16:05

IV liiga võitjaks tuli Pubi Trehv

Tartu jalgpalliklubi FC Pubi Trehv alistas ajaloo esimeses IV liiga finaalis Tamme staadionil kaotusseisust 2:1 Trummi SK.

Ligi 100-pealise publiku ees rullunud lahingus nähti esimest väravat alles 63. minutil, kui vasturünnaku realiseeris Trummi ründaja Kristjan Lainjärv.

Terve mängu vältel rohkem palli vallanud Trehv viigistas Sander Kilgi väravast viis minutit hiljem ja jätkas survestamist, ent võidutabamust tuli oodata lõpuhetkedeni. Just Kilk sai 92. minutil enda nimele ka võidukolli.

Trehvi eestvedaja Tauno Trink oli lõpuvile järel ülevoolavalt rõõmus. „Kui esimest korda kuulsime, et tänavu selgitatakse IV liiga võitja, siis seadsime selle kohe oma eesmärgiks. Oli üliraske, kuid hetkel oleme ülirõõmsad,“ ütles Trink.

IV lõunatsooni võitnud Trehv alistas poolfinaalis Läänemaa Jalgpalliklubi 4:1, Trummi aga 2:1 Tallinna FC Levadia III idatsoonist.

Mängu järel said Trehvi mängijad kätte kuldmedalid ja IV liiga võitjakarikad, Trummi hõbemedalid.