20

10.2012

18:11

Ivanovi värav murdis Viljandi

Narva JK Trans võttis Meistriliiga XXXIV voorus suure võidu, alistades pärast tulemusega 1:1 lõppenud avapoolaega 5:2 FC Viljandi.

Viljandil avanes juba 5. minutill priima šanss juhtima asuda, ent hoopis Maxim Bukatkin oli mees, kes 27. minutil nurgalöögijärgses saginas esimesena sihile jõudis ja Transi ette viis. Viljandi siiski 44. minutil viigistas ja seda Kaarel Toropi tabamusest.

Põnevust jätkus mängu 75. minutini, mil Vladislav Ivanov Transi 2:1 ette viis. Kaks minutit hiljem lõi Aleksandr Alekseev juba 3:1, 80. minutil Sergei Leontovitš 4:1 ja 82. minutil Maksim Gruznov 5:1. Väikest lohutust pakkus Sander Lahe penalti 90. minutil.

„Väga palju on kinni poiste peas. Mängiti kohati väga hästi, aga siis tuli selline lagunemine. Kahju,“ kahetses Viljandi loots Zaur Tšilingarašvili.

Et Sillamäe Kalev viigistas 2:2 Nõmme Kaljuga, püsib Trans Sillamäe Kalevist ühe punkti kaugusel viiendal pügalal. Järgmisel laupäeval kell 14.00 võõrustab Sillamäe just Transi. Viljandi sõidab külla Kuressaarele.

20. oktoobril kell 14:00 Viljandi linnastaadion (Ranna pst 1, Viljandi)
FC VILJANDI - NARVA JK TRANS  2:5 (1:1)
Väravad: 44. Kaarel Torop, 90. pen. Sander Laht - 27. Maxim Bukatkin, 75. Vladislav Ivanov, 77. Aleksandr Alekseev, 80. Sergei Leontovitš, 82. Maksim Gruznov
Hoiatus: 90. Aleksandrs Abramenko

FC Viljandi: 12-Armas, 26-Liivamägi, 4-Indermitte, 22-Mütt, 80-Tšegodajev, 77-Lätt (72. 18-Junolainen), 11-Krillo (80. 10-Laht), 8-Sinilaid, 3-Klemmer (77. 17-Karu), 7-Leimann, 21-Torop.
Varus: 1-Ventsel, 17-Karu, 10-Laht, 18-Junolainen.

JK Trans: 1-Prikhodko, 10-Abramenko, 15-Kitto, 14-Grigorjev (75. 9-Gruznov), 2-Kazura, 5-Kazakov, 19-Irie, 7-Gussev (71. 11-Leontovitš), 12-Bukatkin (46. 17-Alekseev), 13-Dubõkin, 20-Ivanov.
Varus: 17-Alekseev, 11-Leontovitš, 9-Gruznov, 21-Kutuzov, 22-Kuplovs-Oginskis, 16-Bordikov.

Mänguolud: +12, pilves ilm; muruväljak heas seisukorras.