Järelvaadatav: Kalev ja Vaprus tahavad oma nukra seeria lõpetada

Premium liiga 34. voor viib Kalevi Keskstaadioni kunstmuruväljakul vastamisi JK Tallinna Kalevi ja Pärnu JK Vapruse ning mõlemad meeskonnad loodavad punktilisa saada.

JK Tallinna Kalev – Pärnu JK Vaprus
27. oktoober kell 13 Kalevi Keskstaadioni kunstmuruväljak
OTSE: Jalgpall.ee

Pärnul on hetkel käsil kasin seeria, sest järjepanu on kaotatud seitse mängu ning selle perioodiga on löödud vaid üks värav. Kalevi vorm pole samuti olnud kiita – viimati viigistati võõrsil 3:3 Kuressaarega, kuid võidust jäädi valusal moel ilma. Alates 34. minutist arvulises ülekaalus mänginud Kalev läks 73. minutil mängu 3:1 juhtima, kuid Kuressaare suutis ühe tagasi lüüa ja pärast Kalevi punast kaarti suutis Sander Laht karistuslöögist viigistada.

Kalev on tänavu võitnud kõik kolm omavahelist kohtumist ning löönud igas kohtumises Pärnu meeskonna võrku neli palli. Kaks mängu on lõppenud tulemusega 4:2, ühe kohtumise võitis Kalev 4:0. Kalevi viimane võit Premium liigas pärinebki 12. augustist Pärnust.

Liigatabelis on Kalev 24 punktiga kaheksas, Viljandi JK Tulevikust (7. koht) lahutab neid vaid kaks punkti. Pärnu on 13 punktiga viimane ning üleminekumängudele viiv üheksas koht (FC Kuressaare) on viie punkti kaugusel.

Kalevi poolt jääb eemale eelmises voorus punase kaardi teeninud Steve Kingue.

Betsafe’is on Kalevi võidukoefitsient 1,27. Viigi korral saaks raha tagasi 5,75-kordselt ning Pärnu võidu korral 7,9-kordselt.

Kalevi peatreener Argo Arbeiter: "Hooaja lõpuni veel 3 mängu minna. Viimane kodumäng ja tahame publikule head emotsiooni pakkuda."

Vapruse abitreener Taavi Midenbritt: „Ülesanne on raske, kuid selge - mäng tuleb võita!“

Mängija Juhan Jakobson: „Kolm mängu veel minna ja laupäeval kohtumine vanade tuttavatega. Kui teoreetiliselt oleks Kalevi vastu ka viik tubli tulemus, siis praegust tabeliseisu arvestades rahuldab meid ainult võit. Kasvõi läbi valu, vere ja pisarate, aga ainult võit.“

Mängu kohtunik on Tomi Rahula, keda abistavad Hannes Reinvald ja Maikel Mikson. Neljas kohtunik on Miko Pupart.

5€ - täiskasvanu; 3€ - õpilane, Facebook osalejad (nimekiri läheb lukku kell 12); tasuta - kuni 12-aastane laps, pensionär, Kalevi dressis klubi noormängija koos perega, Kalevi fännisärki kandev pealtvaataja ja Kalevi hooajakaardi omanik.