21

04.2021

23:17

JÄRELVAADATAV | Kolme väravaga juhtinud Levadia võitis lõpuks Transi 3:2

Premium liiga nädalasisese vooru lõpetas kohtumine Sportland Arenal, kus Tallinna FCI Levadia alistas 3:2 JK Narva Transi.

Levadia läks juhtima juba kolmandal minutil Volodymyr Baienko tabamusest. Kaitsja võttis ette teekonna vastase väljakupoolele, söötis palli ääre peale ja läks seejärel karistusalasse, kus suutis tekkinud võimaluse realiseerida. Levadia kasvatas eduseisu 25. minutil tänu Zakaria Beglarishvilile. Väravale eelnes pikk söödumäng, mille tulemusel pääses löögile Mark Oliver Roosnupp. Richard Alandi tõrjele reageeris aga esimesena Beglarishvili.

Mäng oli Levadia käes ning 61. minutil lõi Frank Liivak veel kolmandagi, kuid mängu lõpp kiskus põnevaks, sest 68. minutil oli Narva poolt täpne Eduard Golovljov ja 83. minutil vähendas külaliste kaotusseisu minimaalseks Artjom Škinjov. Kui enamaks polnud Trans täna võimeline.