11

04.2021

14:58

JÄRELVAADATAV | Trans alistas 6:2 Viljandi Tuleviku

JK Narva Trans sai täna kindla võidu koduväljakul, kui Viljandi JK Tuleviku meeskond alistati 6:2.

Kohtumine algas Viljandile suurepäraselt, sest 12. minutil viis suurepärase kauglöögiga külalised juhtima Carson Emanuel Buschman-Dormond. Transil oli vastus olemas, kui mõni minuti hiljem viigistas Eduard Golovljov. Sama mees viis Transi ka juhtima ning seejärel teenis lühikese ajaga kaks kollast kaarti Arc-En-Ciel Mintongo Mpal, kes jättis Viljandi vähemusse.

Pärast 2:1 lõppenud avapoolaega algas Transi jaoks edukalt ka teine poolaeg, kui Aleksandr Zakarliuka kahekordistas Transi eduseisu. Mäng oli Transi käes, kuid vahetusest sekkunud Ridwan Ayinla Babatunde suurepärane kauglöök tõi Viljandi vaid ühe värava kaugusele.

Kuid kohtumise lõpp kuulus Transile. Lõpuks said kübaratrikid kirja nii Golovljov kui ka Zakarliuka ning Trans võttis kindla 6:2 võidu. Tabelis on Transil viiest mängust kaheksa punkti, Viljandi on nelja mänguga teeninud kolm punkti.