16

04.2021

17:56

JÄRELVAADATAV | Viimsi astus Coolbet saaliliigas tiitlist ühe võidu kaugusele

Täna, 16 aprillil peeti Coolbet saaliliigas finaalseeria teine kohtumine, kui Viimsi FC Smsraha alistas Tartu Ravens Futsal Ares Security seisuga 6:3 ja sai kirja teise võidu.

Viimsi avas skoori 11. minutil, kui täpne oli Sergei Kostin. Kaks minutit hiljem vastas Ravensi poolelt väravaga Juhan Kondike, kuid 17. ja 19. minutil suurendasid Viimsi eduseisu Artur Bõstrov ja Edwin Stüf. Esimesel poolajal sai Ravensi poolelt värava kirja ka Aleksandr Pruttšenko, ent vaheajale mindi siiski 2:3 kaotusseisus.

Teisel poolajal pani oma sõna maksma Viimsi, kui kuue minuti jooksul olid täpsed Igor Ivanov, Jevgeni Merkurjev ja Artur Bõstrov. Lõpuvile eel lisas Ravensi arvele värava Mats Plado. Kohtumine lõppes seisuga 6:3, mis tähendas Viimsi jaoks finaalseeria teist võitu.

Saaliliiga finaalseeria peetakse kolme võiduni. Seeria esimese mängu võitis Viimsi koduväljakul möödunud nädalavahetusel 3:1. Kolmas mäng toimub Viimsis laupäeval, 24. aprillil kell 18. Vajadusel peetakse seeria neljas ja viies matš vastavalt Ravensi ja Viimsi koduväljakul.

Homme näeb jalgpall.ee lehe vahendusel otsepilti pronksimängust, kui Narva United FC kohtub Viimsis kell 15.00 FC Cosmosega. Kolmanda koha omanik selgitatakse ühe mängu tulemusel.