07.2020

11:05

Kalev U21 jätkab 13 vooru järel Esiliiga B tipus

Esiliiga B tasandil tõmmati eile õhtul joon alla 13. vooru mängudele.

Vooru alustuseks said võidud kirja tabeli kaks esimest meeskonda Tallinna Kalev U21 ning Tartu Welco. Kalevi järelkasvutiim alistas tänu Markus Riisenbergi 86. minuti väravale 1:0 Võru Heliose, Welco mängis koduplatsil 3:0 üle Rakvere Tarva. 13 vooru järel hoiab Kalev U21 31 silmaga esikohta, Welco jääb neist teisel tabelireal maha kahe silmaga.

3. kohalt leiame 22 punktiga Paide Linnameeskonna U21 tiimi, kes tegi eile ülimalt põneva 4:4 viigi Keila JK-ga. Kuigi Ander Ott Valge viis Paide 46. minutiks 3:0 juhtima, siis 82. minutiks oli seis juba 4:3 Keila kasuks. Viimane sõna jäi aga taaskord Paide U21-le ja Ander Ott Valgele, kes 87. minutil oma mängu neljanda tabamuse kirja sai ja Paidele viigipunkti päästis.

21 punktiga jagavad 4.-5. kohta Viimsi JK ning Nõmme Kalju U21, kes eile mõlemad kaotusekibedust tundma pidid. Viimsi jäi koduplatsil 0:1 alla Läänemaa JK-le, Kalju U21 pidi samal ajal tunnistama JK Tabasalu 5:0 paremust. Tabasalu poolelt sai antud kohtumises kübaratrikiga hakkama Mattias Villem Ormisson.

Esiliiga B jätkab 14. vooru mängudega tuleval nädalavahetusel, 25. ja 26. juulil. Liiga kalendri ja tabeliseisuga saad lähemalt tutvuda siin.

Kalev U21 jätkab 13 vooru järel Esiliiga B tipus. Foto: Jalgpalliklubi Tallinna Kalevi Facebooki leht