31

01.2018

22:50

Kalju alistas Taliturniiril Flora

Täna, 31. jaanuaril peeti Taliturniiri A-turniiril üks kohtumine, kui Nõmme Kalju oli 2:1 parem Tallinna FC Florast.

Kalju asus kohtumist juhtima juba 10. minutil, kui nende eest tegi skoori Rimo Hunt. Enne avapoolaja lõppu suutis Flora seisu viigistada, kui 36. minutil oli täpne Märten Kuusk. Kalju sai oma teise ja kohtumise viimase värava kirja 70. minutil. Täpne oli Robert Kirss.

Mängu protokolli on võimalik näha siin.

Sel nädalal on kavas veel mitmed teisedki Taliturniiri kohtumised. Reedel on kavas kolm mängu, kui A-turniiril on vastamisi FCI Levadia – Narva Trans ning B-turniiril kohtuvad Pärnu Vaprus – FC Kuressaare, Maardu Linnameeskond – FC Flora U21. Laupäeval, 3. veebruaril peetakse kokku kuus kohtumist. A-turniiril võtavad mõõtu Tartu Tammeka – Paide Linnameeskond, B-turniiril Tallinna Kalev – Viljandi Tulevik. Lisaks tulevad väljakule madalamate liigade meeskonnad. Pühapäeval on võimalik kaasa elada C- ja E-turniiri mängudele.

Taliturniiril turniiritabelit ei peeta ja võitjat ei selgitata. Kõik kohtumised peetakse EJLi jalgpallihallis ja sissepääs mängudele on tasuta.