20

07.2018

10:11

Kalju ja FCI Levadia jaoks on euroteekond lõppenud

Eile õhtul olid Euroopa liiga kvalifikatsiooniturniiril võistlustules Nõmme Kalju FC ja Tallinna FCI Levadia. Kuigi Kalju suutis korduskohtumise võita, siis kahe mäng koondtulemusel langeti siiski konkurentsist.

Kalju võitis Islandi meeskonda Stjarnani Kadrioru staadionil 16-aastase Alex Matthias Tamme 88. minuti tabamusest 1:0, kuid avamängu 0:3 kaotusest välja ei suudetud tulla.

FCI Levadia oli Kadriorus avavaatuse iirlaste Dundalkile kaotanud 0:1 ning eile jäädi korduskohtumises vastasele võõrsil alla 1:2. Dundalk läks Patrick Hobani ja Michael Duffy väravatest mängu 2:0 juhtima (vastavalt 31. ja 33. minut) ning mängu viimase värava eest hoolitses 42. minutil Levadia ründaja Roman Debelko.

Kolmapäeval lõppes euroteekond ka JK Narva Transi jaoks, kes jäi koondtulemusega 1:5 Sarajevo FK Željezničarile (Bosnia ja Hertsegoviina).

FC Flora jäi Meistrite liiga kvalifikatsiooniturniiri avaringis 2:7 alla Be’er-Sheva Hapoelile (Iisrael). Flora jaoks jätkub eurohooaeg mängudega Euroopa liiga kvalifikatsioonis, kus valitseva Eesti meistri vastaseks on Apoel (Küpros). Avamäng toimub Nikosia GSP staadionil 26. juulil kell 20, korduskohtumine A. Le Coq Arenal 2. augustil kell 19.