06.2020

10:45

Kalju U21 jätkab Esiliiga B-s täiseduga

Esiliiga B-s tõmmati eile õhtul joon alla 4. vooru mängudele.

Voor sai alguse pühapäeva pärastlõunal, kui Keila JK alistas võõral väljakul 3:2 Võru Heliose. Võidu tulemusena kerkis Keila 9 silmaga teisele tabelireale, Võru jagab 1 punkti juures 8.-9. positsiooni.

Teises pühapäevases matšis teenis hooaja teise võidu JK Tabasalu, kes oli koduplatsil 2:0 üle Rakvere Tarvast. Tarvas jätkab nüüd ainsa tiimina, kel tänavu Esiliiga B-s punktiarve avamata. Eile õhtul pandi pall mängu kolmes vastasseisus. Kõige dramaatilsem ja väravaterohkem kohtumine leidis aset Haapsalu linnastaadionil, kus Läänemaa JK pidi tunnistama Paide Linnameeskond U21 tiimi 3:2 paremust. Kuigi kodumeeskond Läänemaa juhtis veel 88. minutil kohtumist 2:1, suutis Paide tänu Jaagup Lutsu ja Kristjan Kurimi väravatele mängu ikkagi enda kasuks kallutada.

Hilist võiduväravat nähti ka Kalevi Keskstaadioni kunstmuruväljakul, kus Ramol Sillamaa 89. minuti tabamus Kalev U21 meeskonnale väärtusliku 2:1 võidu Tartu Welco üle tõi. 4 vooru järel jätkavad mõlemad tiimid 7 punkti peal, mille tulemusena hetkel ka 3.-4. kohta jagatakse. Tabeli tipust leiame aga endiselt täiseduga jätkava Nõmme Kalju U21 meeskonna, kes oli eile koduplatsil 1:0 üle Viimsi JK-st. Võiduvärava lõi juba 7. minutil Marcus Suurväli.

Esiliiga B jätkab 5. vooru mängudega tuleval nädalavahetusel. Liiga kalendri ja tabeliseisuga saad lähemalt tutvuda siin.

Kalju U21 väravavaht Henri Perk pole sel hooajal enda selja taha lasknud veel ühtegi palli. Foto: Jana Pipar