01

05.2014

17:32

Karikafinaali pääsenud Levadia kohtub taas Transiga

Tallinna FC Levadia sõidab Premium liiga X voorus külla Narva Transile. Mäng algab laupäeval kell 16:00 Narva Kreenholmi staadionil.

Levadia sai teisipäeval tähtsa võidu Evald Tipneri karikavõistlustel, kui poolfinaalis saadi Ingemar Teeveri lisaaja tabamuse toel 1:0 jagu FC Infonetist.

Laupäeval selgub, kui palju on Levadia meestel 120 minutit jalgades ja mitu vahetust peatreener Marko Kristal peab vajalikuks teha.

Trans ja Levadia kohtusid ka läinud laupäeval ning siis andis Levadiale võidu Aleksei Jahhimovitši 35. minuti värav.

Levadia on liigatabelis teine ning kaotust liider Nõmme Kaljule on kaks punkti. Sarnaselt Levadiaga on 18 punkti tabelis ka Sillamäe Kalevil ning Tallinna FC Floral, kolmele võistkonnale kaotab vaid punktiga Tallinna FC Infonet. Narva Trans on pärast esimest ringi seitsme punktiga seitsmes.

Kohtumist kannab üle ETV.

Kohtunikud
Mängu kohtunik on Eiko Saar, keda abistavad Silver Kõiv ja Artur Telling. Neljas kohtunik on Marger Pormann.