23

08.2018

11:17

Karikavõistluste 1/8-finaalpaarid loositakse reedel

Evald Tipneri karikavõistlustel on selgunud 15 edasipääsejat, kes on lunastanud pääsme 1/8-finaali. Loosimine toimub reedel kell 11 Eesti Jalgpalli Liidu konverentsikeskuses.

Viimane 1/16-finaal peetakse täna õhtul, kui 19.45 lähevad Nike Arenal vastamisi II liiga meeskonnad Tallinna JK Piraaja – Jõgeva SK Noorus-96.

Eilsetes mängudes alistas Premium liiga meeskond Tallinna FCI Levadia võõrsil 5:0 Tartu JK Welco (EL). FC Zenit Tallinn oli 4:2 parem FC Kosest (mõlemad III liiga) ning JK Tabasalu alistas võõrsil 3:0 Pärnu JK Poseidoni (mõlemad II liiga). Kahe duubelmeeskonna, Viimsi JK II (III liiga) – Kohtla-Järve JK Järve II (II liiga), kohtumine läks lisaajale. Koduväljakul mänginud Viimsi kaotas küll avapoolaja 0:2, kuid suutis 83. minutil mänguseisu viigistada. Meeskonna 3:2 võiduvärava eest hoolitses 111. minutil Lauri Randma.

Lisaks on edasi pääsenud JK Tallinna Kalev, Nõmme Kalju FC, Paide Linnameeskond, Tallinna FC Flora, Tartu JK Tammeka, JK Narva Trans (kõik PL), Maardu Linnameeskond, FC Elva (mõlemad EL), Tallinna JK Legion (ELB), Läänemaa JK (II liiga) ja FC Järva-Jaani (III liiga).