09

07.2018

11:23

Karikavõistlustel on 1/16-finaali pääsenud viis meeskonda

Evald Tipneri karikavõistlustel on peetud viis 1/32-finaalmängu. Lisaks neljale eurosarjas pallivale meeskonnale kindlustas edasipääsu 1/16-finaali Valga FC Warrior.

Laupäeval oli jalgpall.ee otseülekandes näidatud mängus Tallinna FCI Levadia 4:1 parem Esiliiga B tasandil pallivast FC Nõmme United. Kogu kohtumist domineerinud Levadia asus mängu Evgeny Kharini (pildil) ja vastase omaväravast 26. minutiks 2:0 juhtima, kuid poolaja viimase puutega esimesel lisaminutil suutis Raimond Eino tuua vaheajaks Nõmme ühe värava kaugusele.

Endine Nõmme Unitedi mängija Mark Oliver Roosnupp suutis teenida penalti, mille realiseeris 61. minutil Yurii Tkachuk. 85. minutil vormistas lõppseisu 4:1 Aime Marcelin Gando Biala.

III liigas palliv Valga FC Warrior alistas eile võõrsil aste madalamal palliva Tallinna JK Jalgpallihaigla 7:0. Valga asus mängu juba neljandal minutil juhtima, kui täpne oli Taavi Laul, kuid avapoolajal rohkem väravaid ei löödud. Teisel poolajal lõi Warrior vastase võrku veel kuus vastuseta palli. Meeskonna resultatiivseim oli Laul, kes lõi kübaratriki.

Karikavõistlustel olid juba varem pääsme 1/16-finaali taganud madalamate liigade meeskondade vastu mänginud Nõmme Kalju FC, JK Narva Trans ja Tallinna FC Flora. Kalju alistas võõrsil FC Sillamäe 16:0, Narva Trans oli võõral väljakul SK Imaverest üle 10:0. FC Flora alistas kolmapäeval 13:0 Tartus kohaliku FC Heliose.

Järgmine 1/32-finaal peetakse neljapäeval, 13. juulil kell 17, kui III liigas mängiv Tallinna JK Augur võõrustab Premium liigas pallivat Paide Linnameeskonda. Kogu ajakavaga saab tutvuda SIIN.