02

09.2020

23:22

Kirsi ja Kolomoietsi hilised väravad viisid Levadia karikasarjas edasi

Täna peeti Evald Tipneri karikavõistlustel kolm 1/32-finaali. Premium liiga tippmeeskond Tallinna FCI Levadia kohtus võõrsil Esiliiga B keskmiku Läänemaa JK-ga, kui Haapsalus toimunud kohtumises jäid favoriidi väravad kohtumiste otsustavatesse minutitesse. Lõpuks võitis Levadia mängu 2:0.

Robert Kirss (pildil) lõi kohtumise esimese värava 83. minutil ning teise lisas Iurii Kolomoiets kolmandal lisaminutil.

Õhtu esimeses kohtumises jäi II liiga meeskond Põhja-Sakala kaotusseisu IV liigas palliva FC Lelle vastu, kuid võttis veenva 6:1 võidu. Kusjuures, kuuendal minutil kaotusseisu jäänud kodumeeskond juhtis üheksandaks minutiks juba 2:1 ning selle tulemusega lõppes ka avapoolaeg. 55. minutiks oli II liiga meeskond juba kolmeväravalises eduseisus 4:1. Võitjate parimana lõi Margus Terras kübaratriki, kaks väravat lisas Sten Kase ja ühe tabamuse sai enda nimele Olger Vorobjov. Mängu avavärava eest hoolitses Lelle mängija Allan Einamaa.

Pealinnas toimunud mängus alistas III liiga võistkond FC Eston Villa aste kõrgemal palliva Kohtla-Järve JK Järve Arome Julius Onogu nelja värava toel 6:0.

Seniste tulemuste ja mängukalendriga saab tutvuda SIIN.