09

11.2018

10:39

Laupäeval selgub naiste Meistriliiga üleminekumängude võitja

Laupäeval, 10. novembril peetakse naiste Meistriliiga otsustav kohtumine, kui Tartu Tammeka võõrustab Sepa jalgpallikeskuse kunstmuruväljakul Viljandi ja Suure-Jaani Unitedi ühendnaiskonda. Kohtumine algab kell 17.00.

Esimeses mängus võttis Tammeka teise poolaja väravatest 2:1 võidu. Viljandi ja Suure-Jaani asus kohtumist juhtima 26. minutil, kui täpne oli Raneli Sonk. Tammeka pööras kahe minutiga aga kaotusseisu eduks. Viigiseisu tõi 68. minutil tabloole Cathy Pärnamets ja lõppseisu vormistas Sirje Roops.

Kuna üleminekumängude võitjaks tuleb võistkond, kes kahe mängu kokkuvõttes lööb rohkem väravaid, on korduskohtumise eel veel mõlemal naiskonnal head võimalused kindlustada järgmiseks aastaks koht Meistriliigas.

Tammeka peatreener Maiko Tamme: „Hooaja viimane mäng ja me teame selle tähtsust. Sepa staadionil fännide toetusel võtame selle otsustava viimase sammu ette, et säilitada järgnevaks aastaks koht Meistriliigas.”

Mängija Sirje Roops: „Me kõik teame, mida me peame tegema, et Meistriliiga koht säilitada. Mitte midagi ei tule lihtsalt. Hambad ristis lõpuvileni!”

Kohtumist vilistab Tiit Pruuli, keda abistavad Ahti Lepp ja Danel Udu.