15

05.2021

20:26

Legion alistas teise poolaja väravate toel Transi

Premium liiga laupäeva pärastlõunases kohtumises olid piirilinnas vastamisi JK Narva Trans - Tallinna JK Legion. Väravateta lõppenud avapoolaja järel alistas Legion vastase 3:0.

Nurgalöögi järel Artjom Artjunini 55. minuti väravast juhtima läinud Legion kahekordistas oma eduseisu 71. minutil tänu Nikita Andreevile. Andreev lõi oma teise ja Legioni kolmanda tabamuse 77. minutil penaltist, mis andis külalistele kolmeväravalise võidu.

Trans - Legion väravaid saab vaadata ERRi spordiportaalist

Teistes laupäevastes mängudes alistas FC Kuressare võõrsil 2:1 Viljandi Tuleviku ja FCI Levadia oli samuti võõrsil 4:0 parem Pärnu Vaprusest

Legion on 12 kohtumisega teeninud 17 punkti ja on tabelis neljas. Sama punktisummaga (seitsmest mängust) on FC Flora kolmas. Tabeli tipus on FCI Levadia 11 mängust teenitud 28 punktiga liider, Paide Linnameeskond on ühe vähempeetud mängu juures 23 punktiga teine. Nõmme Kalju on sarnaselt Paidega mänginud kümme kohtumist ja on tabelis 15 punktiga viies.

Narva Transil on kuuendana koos 14 punkti (11 mängu), FC Kuressarel 10 (11), Tartu Tammekal 7 (8), Viljandi Tulevikul 5 (10) ja Pärnu Vaprusel 4 (8) punkti.

Pühapäeval peetakse üks Premium liiga kohtumine, kui EJL TNTK väljakul lähevad kell 15.00 vastamisi Nõmme Kalju FC - Paide Linnameeskond. Mängust teeb otseülekande ETV2. Tartu Tammeka - FC Flora kohtumine lükati edasi