08

10.2020

09:41

Legioni duubel alistas väikese karika poolfinaalis Paide

Väikestel karikavõistlustel peeti teisipäeva õhtul üks poolfinaalis, kui Tallinna JK Legion II oli võõrsil 0:2 kaotusseisu jäämise järel lausa 7:2 parem Paide Linnameeskonna III võistkonnast. Teine finalist selgub täna õhtul.

Lauri Varendi avas skoori viiendal minutil ning Rene Puhke tabamus 26. minutil viis Järvamaa võistkonna kahe väravaga juhtima.

Kuid seejärel juhtus Paidega sama, mida veerandfinaalis suudeti ise teha Harju JK Laagrile – kaheväravaline eduseis pöördus kaotuseks. Esimese poolaja küll Paide võitis, kuid vastased tulid ühe värava kaugusele 35. minuti omavärava tõttu.

Legioni duubel asus mängu juhtima teise poolaja alguses, kui vastavalt 50. ja 52. minutil olid täpsed kaksikud Filipp ja ja Deniss Drabinko. 69. minutil sai punase kaardi Paide väravavaht Allar Toom ilmselge väravavõimaluse ärahoidmise eest. Andrei Smirnovi värav 70. minutil kahekordistas külaliste eduseisu ja kolm minutit hiljem kasvatas Legion oma edu veelgi, kui värava lõi Denis Ruus. Viimased väravad löödi kohtumise lõpuminutitel, kui Anton Lyubeev sahistas võrku 88. minutil ja esimesel lisaminutil vormistas lõppseisu Nikita Ivanov.

Täna peetakse väikestel karikavõistlustel teine poolfinaal, kui Tallinna FC Zenit võõrustab FC Otepääd. Kohtumine algab kell 19.00 Kernu Põhikooli staadionil.

Finaal peetakse 21. oktoobril kell 19.00 A. Le Coq Arenal.

Väikestel karikavõistlustel osalevad II ja madalamate liigade ning rahvaliiga võistkonnad.