02

08.2011

18:59

Levadia lõi dramaatilises karikamängus Kalju auti

Teisipäeval toimus Eesti karikavõistlustel põnevuskohtumine Tallinna FC Levadia ja Nõmme JK Kalju vahel. Väravateta lõppenud normaalaja järel asus Kalju lisaaja 5. minutil Andres Koogase löögist juhtima, kuid mängu viimasel, 120. minutil viigistas seisu noormängija Marten Saarlas.

Järgnenud penaltiseerias eksis Kalju esimene lööja Ken Kallaste ja kuna 9 järgmist lööki olid täpsed, võitiski mängu penaltidega 5:4 FC Levadia.

Ülejäänud mängudest pääsesid edasi FC Viljandi, Paide Linnameeskond ja Raasiku FC Joker 1993. Edasi on pääsenud ka Saaremaa JK, kuna Saku Sporting andis neile loobumisvõidu.

Eesti karikavõistluste 1/32-finaalid. Teisipäev, 2. august

2. august kell 18.45 Maarjamäe staadion (Kose tee 4, Tallinn)
TALLINNA FC LEVADIA* (ML) – NÕMME JK KALJU (ML)  1:1 (0:0; 0:0) pen. 5:4
mitteametlik protokoll
Värav: 120. Marten Saarlas - 95. Andres Koogas
Hoiatused: 69. Artur Rättel, 97. Konstantin Nahk, 114. Aleksandr Volodin - 82. Oliver Konsa, 120. Andres Koogas
Mängujärgsed penaltid realiseerisid Nahk, Morozov, Kalimullin, Volodin, Toomet, Konsa, Wakui, Gutierrez, Puri. Esimese lööjana eksis Kallaste, kelle löögi tõrjus Smiško

FC Levadia: 1-Smiško, 27-Teniste, 4-Morozov, 2-Kalimullin, 7-Volodin, 20-Pebre, 24-Novikov (98. 18-Taar), 8-Nahk, 28-Subbotin (73. 6-Saarlas), 15-Toomet, 5-Leitan (21. 9-Rättel).
Varus: 30-Matrossov, 6-Saarlas, 17-Podholjuzin, 19-Kulinitš, 18-Taar, 23-Kaljumäe, 9-Rättel.

JK Kalju: 69-Kütt, 3-Koogas, 5-Bärengrub, 4-Gutierrez, 14-Kallaste, 10-Konsa, 7-Puri, 11-Viikmäe, 99-Neemelo, 75-Wakui, 15-Jevdokimov (71. 19-Kouadio).
Varus: 1-Savitski, 6-Mitsuyama, 18-Terehhov, 8-Rantanen, 19-Kouadio, 28-Bianchi, 23-Rodrigues.

Mänguolud: +21, päikesepaisteline ilm; muruväljak väga heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 235
Peakohtunik: Martin Salong
Abikohtunikud: Hannes Reinvald, Marek Lillmaa

2. august kell 18.45 Paide linnastaadion (Kooli 1, Paide)
PAIDE LINNAMEESKOND* (ML) – TABASALU JK II (IV)  8:0 (5:0)
Väravad: 26. Ervin Kõll, 33., 39. Christian Kõrtsmik, 36. Carl Tubarik, 45., 72., 89. Rauno Kööp, 60. Andre Mägi
Hoiatus: 31. Karto Kõrv
31. minutil lõi Tiit Tikenberg penalti mööda