09

03.2018

10:35

Maardu alistas Esiliigas Rakvere JK Tarva

Esiliigas tehti vooruga algust eile õhtul, kui Maardu Linnameeskond oli koduväljakul 4:1 parem Rakvere JK Tarvast.

Maardu läks kohtumist juhtima 25. minutil Rakvere omaväravast ning poolajavileks oli seis 2:0, kui 36. minutil tegi skoori Vitali Gussev. Maardu otsustas mängu saatuse teise poolaja alguses, kui 51. minutil oli täpne Vadim Aksjonov ja 53. minutil sai õhtu teise värava kirja Gussev. Rakvere auvärava eest hoolitses Mario Kuokkanen 83. minutil.

Vooruga jätkatakse täna, kui kell 19 lähevad Maarjamäe kunstmuruväljakul vastamisi Tallinna FCI Levadia U21 - Tartu FC Santos. Laupäeval kohtuvad Keila JK - FC Flora U21 ja pühapäeval toimuvad nii JK Tallinna Kalev U21 - FC Elva kui ka Nõmme Kalju FC U21 - Tartu JK Welco matšid.