27

03.2021

17:22

Meistriliiga hooaega alustasid võidukalt Vaprus, Kalev ja Sporting

Täna alanud naiste Meistriliiga esimestes kohtumistes noppisid võidu JK Tallinna Kalev, Saku Sporting ja Pärnu JK Vaprus.

Mullune hõbemedalist Tallinna Kalev alistas avavoorus võõrsil JK Tuleviku ja Suure-Jaani ühendnaiskonna tulemusega 3:0. Avaväravat tuli oodata 76. minutit, kuid siis kasutas Kalev vastaste väravavahi eksimuse ära ning Evelyn Šilina saatis palli väravasse. Seejärel sai Kalev suurema hoo sisse ning Žanna Smirnova ja Ljubov Maksimova tabamused nelja minuti jooksul tõid naiskonnale kolmeväravalise võidu.

Võõrsil näitas head minekut ka Saku Sporting, kui Põlva FC Lootose üle teeniti 4:0 võit. Saku naiskond suutis mõlemal poolajal lüüa kaks väravat. Skoori avas 13. minutil Hanna-Lisa Kuslap ning 27. minutil suurendas eduseisu Grete Daut. Kohtumise lõpuminutitel oli kahel korral resultatiivne Kairi Himanen.

Võidupunktid kirjutas tabelisse Pärnu Vaprus, kui koduväljakul oldi tulemusega 5:0 parem Tartu JK Tammekast. Esimesel poolajal sündis üks värav, kui kauglöögiga tegi skoori Kristina Bannikova. Oma teise värava lõi Bannikova kohe teise poolaja alguses. Mängu viimase veerandtunniga sai Vapruse poolelt kübaratriki kirja Anastasija Shcherbachenia.

Avavooru järel hoiab tänu väravate vahele tabelis esikohta Vaprus, kellele järgnevad Sporting ja Kalev. Esimeses voorus on pidamata üks kohtumine, kui 6. aprillil lähevad vastamisi Tallinna FC Flora – Lasnamäe FC Ajax. Mängule saab kaasa elada Soccernet.ee otsepildi vahendusel.