02

03.2020

10:53

Meistriliiga klubide jaoks jõudis ettevalmistav Taliturniir lõpule

Naiste Meistriliiga klubid pidasid hooajaks ettevalmistaval Taliturniiril viimaseid kohtumisi. EJLi jalgpallihallis toimunud mängudes võtsid võidud JK Tulevik ja Suure-Jaani Unitedi ÜN, Pärnu JK Vaprus ja Saku Sporting.

Tuleviku ja Suure-Jaani ühendnaiskond alistas tulemusega 2:1 Nõmme Kalju. Tulevik asus kohtumist juhtima 16. minutil, kui täpne oli Maive Jürmann. Avapoolaja viimasel minutil suutis Kalju siiski tabloole tuua viigiseisu tänu Heidi Melise tabamusele. Mängu otsustav värav sündis teise kolmveerandtunni alguses ning selle autoriks oli Anna-Liisa Joandi. Ühendnaiskonna saldoks jäi Taliturniiril kahest kohtumisest võit ja kaotus, Kalju pidi leppima kolme kaotusega.

Pärnu Vaprus suutis kirja saada 2:0 võidu Põlva FC Lootose üle, kui teisel poolajal said jala valgeks Kristina Bannikova ja Marve Bessmertnõi. Vapruse jaoks kulges Taliturniir edukalt, kui kolmes kohtumises kaotusevalu ei tuntud. Lootos pidas kaks mängu ning teenis võidu ja kaotuse.

Päeva viimases kohtumises teenis Saku Sporting 3:0 võidu Tartu JK Tammeka vastu. Avapoolajal sündis kaks väravat, kui juba neljandal minutil oli resultatiivne Hanna-Lisa Kuslap ja 37. minutil sai tabamuse kirja Grete Daut. Lõppskoori vormistas 59. minutil Ulrika Tülp. Saku jaoks oli kahe kaotuse kõrvale tegemist esimese võiduga, Tammeka tunnistas allajäämist kõigis kolmes kohtumises.