14

06.2020

11:05

Meistriliiga kolmandas voorus olid võidukad Saku, Flora, Põlva ja Vaprus

Naiste Meistriliigas peeti kolmanda vooru kohtumisi ning võidupunktid said tabelisse kirja Tallinna FC Flora, Põlva FC Lootos, Saku Sporting ja Pärnu JK Vaprus.

Tabeliliidrina jätkab Flora naiskond, kui viimati alistati võõrsil Tartu JK Tammeka 5:0. Skoori avas üheksandal minutil Maarja Saulep ning avapoolajal sai jala valgeks ka Saron Läänmäe. Teise kolmveerandtunni jooksul jõudis Flora väravani kolmel korral, kui 58. minutil suurendas eduseisu Jessika Uleksin, 65. minutil realiseeris penalti Katrin Loo ja minut hiljem vormistas lõppseisu Anastasia Ivanova. Flora on kolme kohtumisega kogunud üheksa punkti, Tammekal on seitsmendana punktiarve avamata.

Teisel kohal paikneb Põlva Lootos, kellel õnnestus koduväljakul saada kirja 3:1 võit JK Tuleviku ja Suure-Jaani Unitedi ühendnaiskonna üle. Vaheajapausile mindi Lootose 2:1 eduseisul, kui Põlva poolelt sai kaks väravat kirja Kärt Hüdsi ja ühendnaiskonna tabamuse autoriks oli Gerli Israel. Teisel poolajal sai jala valgeks Kristin Kukli. Lootosel on kolme vooruga kirjas seitse punkti, ühendnaiskond on kolme punktiga kuuendal positsioonil.

Saku Sporting teenis koduväljakul väärt võidu, kui Tallinna Kalev alistati tänu Merily Toomi kübaratrikile 3:0. Tänu võidule tõusis Sporting tabelis Kalevist mööda ja hoiab kuue punktiga kolmandat kohta. Kalevil on samuti kirjas kuus punkti, millega paiknetakse neljandal positsioonil.

Pärnu Vaprus võitis Hiiu kunstmurustaadionil Nõmme Kalju naiskonda 3:1 ja sai kirja oma esimesed võidupunktid. Võitjate poolelt tegi kahel korral skoori Laura Usta ja ühe tabamuse sai kirja Ragne Gromov. Kalju auvärava autoriks oli Marta Liisa Staalfeldt. Tabelis hoiab Vaprus nelja punktiga viiendat kohta, Kalju ei ole kolme vooruga punkte kirja saanud.

Naiste Meistriliiga tabeliseisu ja mängukalendriga saab tutvuda jalgpalliliidu kodulehel.