21

07.2019

16:22

Meistriliiga kümnendas voorus võidud Pärnule ja Sakule

Naiste Meistriliigas peeti laupäeval kaks kümnenda vooru mängu, kui võidupunktid said kirja Pärnu JK ja Saku Sporting.

Pärnu naiskond läks Sepa jalgpallikeskuse kunstmuruväljakul vastamisi Tartu Tammekaga ning teenis 5:0 võidu. Avapoolajal löödi kohtumises üks värav, kui 27. minutil avas skoori Ljubov Maksimova. Teisel kolmveerandtunnil olid Pärnu poolelt resultatiivsed Kristina Bannikova, Ketlin Saar, Aljona Sasova ja Evelyn Šilina. Liigatabelis hoiab Pärnu naiskond kümne vooru järel teist kohta, kui Tallinna FC Florast jäädakse maha viie punktiga. Tammeka on kogunud kaheksa punkti ja sellega asutakse viiendal tabelireal.

Päeva teises kohtumises võõrustas Tartu SK 10 Premium Kambja staadionil Saku Sportingut ning külalised lahkusid 4:1 võiduga. Esimesel poolajal sai näha lausa nelja väravat. Kaks tabamust sai kirja Linette Listmann, viies Sportingu 22. minutiks juba 2:0 juhtima. Pooltunni möödudes vähendas Gerli Israel SK 10 kaotusseisu, kuid 37. minutil taastas Grete Daut (pildil) Sportingu kaheväravalise edu. Teise poolaja ainsa värava autoriks oli 47. minutil Kaire Palmaru. Saku tõusis võidu abil neljandale kohale, olles kogunud 10 punkti, SK 10 hoiab kuue punktiga seitsmendat kohta.