06

06.2019

11:28

Meistriliiga liidrid ei vääratanud

Naiste Meistriliigas pidasid seitsmenda vooru kohtumisi Tallinna FC Flora ja Pärnu JK, kes alistasid vastavalt Tartu JK Tammeka ja Saku Sportingu.

FC Flora suutis avapoolajal lüüa Tammekale kaheksa ja teisel poolajal kaks vastuseta väravat ning teenis kokkuvõttes 10:0 võidu. Kübaratriki sai kirja Katrin Loo, kaks väravat said kirja nii Liis Lepik kui ka Valeria Liik ning ühe tabamuse lisasid Kethy Õunpuu, Anastasia Dodeltseva ja Maarija Mikiver. Tabelis hoiab Flora liidrikohta, kui seitsmest kohtumisest on võidetud seitse, Tammeka asub viie punktiga kuuendal kohal.

Pärnu alistas koduväljakul 2:0 Saku Sportingu. Avapoolajal oli täpne Ulrika Tülp ja 50. minutil vormistas lõppseisu Evelyn Šilina. Pärnu on kuue võidu ja ühe kaotusega Florast kolme punkti kaugusel, Sporting on seitsme punktiga viiendal positsioonil.

Naiste Meistriliiga jätkub kaheksanda vooru kohtumistega laupäeval, 8. juunil, kui vastamisi lähevad FC Lootos – Pärnu, SK 10 Premium – FC Flora, Saku Sporting – Tallinna Kalev ning JK Tammeka – Tuleviku ja Suure-Jaani ÜN.