24

09.2018

12:34

Meistriliigas jätkas võidukalt Pärnu

Nädalavahetusel peeti naiste Meistriliigas kaks 18. vooru kohtumist, kui Pärnu JK alistas koduväljakul FC Levadia. Tallinnas toimunud mängus tegid 1:1 viigi FC Ajax ja Tartu SK 10.

Pühapäeval toimunud esineliku vastasseisus võõrustas teisel kohal paiknev Pärnu JK tabelis kolmandat positsiooni hoidvat FC Levadiat. Väravateta avapoolaja järel sündis esimene tabamus 48. minutil, mille autoriks oli Kairi Himanen. Seejärel sai Pärnu veelgi rohkem mängu sisse, kui viie minuti jooksul löödi kolm väravat. Kahel korral oli täpne Ulrika Tülp ja ühe tabamuse sai kirja Olena Lymar. Pärnu on tabelis kogunud 48 punkti, jäädes kolme punktiga alla liider FC Florale, Levadia on endale kindlustanud kolmanda koha, kui edu Tallinna Kalevi naiskonna ees on üheksapunktiline. Hooaja lõpuni on jäänud veel kaks vooru.

Laupäeval võõrustas FC Ajax Lasnamäel Tartu SK 10 Premium naiskonda. Koduväljakul mänginud Ajax asus kohtumist juhtima kuuendal minutil, kui täpne oli Gerli Israel. SK 10 jõudis viigiväravani 80. minutil tänu Diana Belolipetskaja realiseeritud penaltile. SK 10 kerkis tänu punktile koha võrra, tõustes 16 punktiga viiendaks. Ajax on kogunud 12 punkti ja see annab tabelis kaheksanda koha.

18. vooru viimane kohtumine Tartu Tammeka – Põlva Lootos toimub 10. oktoobril Tartu Sepa jalgpallikeskuse kunstmuruväljakul.