16

04.2018

16:09

Meistriliigas teenisid liidrid võidud

Laupäeval peeti naiste Meistriliigas teise vooru kohtumised ning täiseduga jätkab kolm naiskonda.

Tabeliliider Pärnu JK teenis kodus suure 9:3 võidu Tallinna Ajaxi üle. Kübaratrikiga sai hakkama Kristina Bannikova, kaks väravat lisas omalt poolt Ulrika Tülp, jala said valgeks Aljona Sasova ja Ljubov Maksimova ning penaltist sai tabamuse kirja ka väravavaht Mari-Ann Ploompuu. Ajaxi väravad sai enda nimele Gerli Israel. Pärnu asub tabeli tipus kuue punktiga, Ajaxil on üks punkt, mis annab hetkel kuuenda koha.

Tabelis teisel kohal paiknev Tallinna Levadia alistas võõrsil Tartu Tammeka 3:0. Skoori avas 25. minutil Vlada Kubassova ning teisel poolajal suurendasid Levadia eduseisu Hanna-Lisa Kuslap ja Chrystal King. Levadial on kahest mängust kirjas kaks võitu ja kuus punkti, Tammeka paikneb ühe punktiga viiendal positsioonil.

Tallinna FC Flora võõrustas teises voorus Tartu SK 10 Premiumit ning kodunaiskond sai kirja 5:0 võidu. Kohtumise kõik väravad löödi avapoolajal. Kaks väravat sai kirja Mari Liis Lillemäe, ühe tabamuse lisasid Lisette Tammik, Eneli Kutter ja Siret Räämet. Flora asub kuue punktiga kolmandal kohal, SK 10 veel punktiarvet avanud ei ole.

JK Tallinna Kalev sai kirja esimese võidu, kui koduväljakul alistati 4:0 Põlva Lootos. Vaheajapausile minnes oli seisuks 2:0, kui väravad lõid Anett Kadastu ja Jana Pipar. Teise poolaja jooksul said tabamused kirja ka Kadri-Ann Valgeväli ja Eret Elen Viidakas. Kalev hoiab kolme punktiga neljandat kohta, Lootos hetkel punktideta seitsmendal positsioonil.