14

05.2018

11:37

Meistriliigas teenisid võidu Levadia ja SK 10

Naiste Meistriliigas toimus laupäeval kaks kohtumist, kui võidupunktid said tabelisse kirja Tallinna FC Levadia ja Tartu SK 10 Premium.

FC Levadia kohtus kuuendas voorus Tallinna Ajaxiga. Kohtumise avaväravat tuli oodata esimese poolaja viimaste minutiteni, kui Vlada Kubassova viis Levadia juhtima. Teist poolaega alustas hoogsamalt Levadia, kui kolme minuti jooksul vormistas Kubassova enda kübaratriki ja seisuks 3:0. Mängu lõpp osutus samuti väravaterohkeks  Esmalt vähendas Ajaxi kaotusseisu Gerli Israel, sellele vastas Levadia poolelt omakorda Naidä Imanova. Ajaxi poolelt oli täpne korra veel Israel ning Levadia poolt oli resultatiivne Anastasia Dodeltseva. Kohtumise lõppskoori 6:2 vormistas normaalaja viimasel minutil Imanova. Levadia on nüüd kuue mänguga kogunud 12 punkti ja tabelis asutakse sellega kolmandal kohal. Ajaxil on koos neli punkti ja see annab seitsmenda koha.

Päeva teises mängus pidasid tasavägise heitluse maha SK 10 Premium ja Põlva Lootos. Kambja staadionil peetud mängus teenis kodunaiskond SK 10 napi võidu, kui kohtumise ainuke värav sündis 41. minutil ning selle autoriks oli Renita Roopalu. SK 10 jätkab seitsme punktiga viiendal kohal, Lootos seni veel punkte kirja pole saanud ja hetkel asutakse kaheksandal kohal.

Kuuenda vooru järgmine kohtumine toimub kolmapäeval, 16. mail, kui vastamisi on JK Tallinna Kalev – Pärnu JK. Vooru lõpetab Tallinna FC Flora – Tartu JK Tammeka vastasseis, mis toimub teisipäeval, 22. mail.