03

06.2019

17:39

Meistriliigas teenisid võidud Kalev ning Tuleviku ja Suure-Jaani ühendnaiskond

Naiste Meistriliiga seitsmenda vooru esimestes kohtumistes võidutsesid Tallinna Kalev ja Tuleviku ja Suure-Jaani ÜN.

Kalev läks võõrsil vastamisi Tartu SK 10 Premiumiga ning tegi jõuvahekorrad selgeks juba avapoolajal, kui SK 10 võrku saadeti neli vastuseta väravat. Teisel poolajal lisati veel kolm tabamust ja võeti 7:0 võit. Kübaratriki sai kirja Emma Treiberg, kaks väravat lõi Anett Kadastu ning korra olid täpsed Kaili Pertel ja Mari Abel. Kalev on 15 punktiga kolmandal kohal, SK 10 on kogunud kolm punkti ja hoiab kaheksandat kohta.

Tuleviku ja Suure-Jaani naiskond suutis Tilsi staadionil alistada 3:0 Põlva Lootose. Raneli Sonk (pildil) viis juba üheksandaks minutiks ühendnaiskonna kahe väravaga juhtima ning 37. minutil vormistas lõppseisu Teisi Toomsalu. Võit tõstis ühendnaiskonna tabelis neljandale kohale, kui ühe enampeetud kohtumise juures edestatakse Saku Sportingut ühe punktiga. Lootos on seitsme kohtumisega kirja saanud neli punkti ning see annab seitsmenda koha.

Seitsmes voor jätkub kolmapäeval, 5. juunil kui Pärnu JK võõrustab Rannastaadioni harjutusväljakul Saku Sportingut ja Tallinna FC Flora kohtub Lilleküla harjutusväljakul Tartu JK Tammekaga. Mõlemad mängud algavad kell 19.00.