26

07.2020

16:16

Meistriliigas toimus avaringi viimane voor

Naiste meistriliigas peeti laupäeval avaringi viimase vooru mänge ning võidud said kirja FC Flora, Saku Sporting, Põlva Lootos ning Tuleviku ja Suure-Jaani ühendnaiskond.

Flora sai võõrsil kirja 4:0 võidu Tallinna Kalevi üle. Avapoolajal olid Flora poolelt resultatiivsed Katrin Loo ja Mari Liis Lillemäe. Teise kolmveerandtunni jooksul sai värava kirja Saron Läänmäe ning lõppskoori vormistas penaltist Loo. Seitsme vooru järel jätkab Flora täisedu ehk 21 punktiga. Kalev hoiab 12 punktiga neljandat kohta.

Avaringi järel paikneb teisel positsioonil Saku Sporting, kes viimati suutis koduväljakul alistada Pärnu Vapruse 4:0. Avapoolajal sündis üks värav, kui 20. minutil avas skoori Merily Toom. Lõplikult murdus Pärnu naiskond kohtumise viimasel veerandtunnil, kui Sporting lõi kuue minuti jooksul kolm vastuseta väravat. Saku on seitsme vooruga kogunud 15 punkti, Vaprus hoiab 11 punktiga viiendat positsiooni.

Põlva Lootos teenis koduses Lootospargis 2:0 võidu Tartu Tammeka üle. Võitjate poolelt tegid skoori Ave-Lii Laas ja Kärt Hüdsi. Tabelis hoiab Lootos 13 punktiga kõrget kolmandat kohta. Tammeka on avaringi järel kogunud kolm punkti, mis annab seitsmenda koha.

Vooru suurima võidu sai kirja Tuleviku ja Suure-Jaani ühendnaiskond, kui Nõmme Kalju alistati 7:0. Kaks tabamust said kirja Anna-Liisa Joandi ja Gerli Israel. Ühe värava lisasid omalt poolt Teisi Toomsalu, Teele Toomsalu ja Katarina Põldur. Ühendnaiskond asub seitsme punktiga kuuendal kohal, Kalju on punktideta kaheksandal tabelireal.