15

11.2019

11:19

Nädalavahetusel algab naiste saalijalgpalli Meistriliiga hooaeg

Naiste saalijalgpalli Meistriliigas hakkavad tiitlit jahtima viis võistkonda ning kohtumistega tehakse algust laupäeval, 16. novembril.

Avavoorus on võistlustules neli naiskonda. Esimesena pannakse pall mängu Viimsi Kooli Spordikompleksis, kui tiitlikaitsja FC Pae United võõrustab kell 14.30 Tallinna FC Ajaxit.

Päeva teine kohtumine saab avavile kell 19.00, kui Põltsamaa Felixhallis kohtuvad Põltsamaa Motiiv SK 10 ja Nõmme Kalju FC.

JK Kuusalu Kalevi jaoks saab hooaeg alguse 24. novembril, kui Kuusalu Spordikeskuses minnakse vastamisi Pae Unitediga.

Naiste saalijalgpalli Meistriliiga 2019/2020 mängukalender:

1. voor
16. november kell 14.30 FC Pae United – Tallinna FC Ajax (Viimsi Kooli Spordikompleks)
16. november kell 19.00 Põltsamaa Motiiv SK 10 – Nõmme Kalju FC (Põltsamaa Felixhall)

2. voor
23. november kell 18.00 Tallinna FC Ajax – Põltsamaa Motiiv SK 10 (Raasiku spordisaal)
24. november kell 11.45 JK Kuusalu Kalev – FC Pae United (Kuusalu Spordikeskus)

3. voor
1. detsember kell 11.45 JK Kuusalu Kalev – Nõmme Kalju FC (Kuusalu Spordikeskus)
1. detsember kell 11.30 FC Pae United – Põltsamaa Motiiv SK 10 (Viimsi Kooli Spordikompleks)

4. voor
6. detsember kell 19.00 Nõmme Kalju FC – Tallinna FC Ajax (Õismäe Spordimängude Hall)
7. detsember kell 19.00 Põltsamaa Motiiv SK 10 – JK Kuusalu Kalev (Põltsamaa Felixhall)

5. voor
13. detsember kell 19.00 Nõmme Kalju FC – FC Pae United (Õismäe Spordimängude Hall)
14. detsember kell 18.00 Tallinna FC Ajax – JK Kuusalu Kalev (Raasiku spordisaal)

6. voor
20. detsember kell 19.00 Nõmme Kalju FC – Põltsamaa Motiiv SK 10 (Õismäe Spordimängude Hall)
21. detsember kell 18.00 Tallinna FC Ajax – FC Pae United (Raasiku spordisaal)

7. voor
11. jaanuar kell 10.00 FC Pae United – JK Kuusalu Kalev (Viimsi Kooli Spordikompleks)
11. jaanuar kell 19.00 Põltsamaa Motiiv SK 10 – Tallinna FC Ajax (Põltsamaa Felixhall)

8. voor
17. jaanuar kell 19.00 Nõmme Kalju FC – JK Kuusalu Kalev (Õismäe Spordimängude Hall)
18. jaanuar kell 19.00 Põltsamaa Motiiv SK 10 – FC Pae United (Põltsamaa Felixhall)

9. voor
25. jaanuar kell 18.00 Tallinna FC Ajax – Nõmme Kalju FC (Raasiku spordisaal)
26. jaanuar kell 11.45 JK Kuusalu Kalev – Põltsamaa Motiiv SK 10 (N)   Kuusalu Spordikeskus

10. voor
1. veebruar kell 10.00 FC Pae United – Nõmme Kalju FC (Viimsi Kooli Spordikompleks)
2. veebruar kell 11.45 JK Kuusalu Kalev – Tallinna FC Ajax (Kuusalu Spordikeskus)

11. voor
7. veebruar kell 19.00 Nõmme Kalju FC – Põltsamaa Motiiv SK 10 (Õismäe Spordimängude Hall)
8. veebruar kell 18.00 Tallinna FC Ajax – FC Pae United (Raasiku spordisaal)

12. voor
15. veebruar kell 10.00 FC Pae United – JK Kuusalu Kalev (Viimsi Kooli Spordikompleks)
15. veebruar kell 19.00 Põltsamaa Motiiv SK 10 – Tallinna FC Ajax (Põltsamaa Felixhall)

13. voor
22. veebruar kell 18.00 Tallinna FC Ajax – Nõmme Kalju FC (Raasiku spordisaal)
23. veebruar kell 11.45 JK Kuusalu Kalev – Põltsamaa Motiiv SK 10 (Kuusalu Spordikeskus)

14. voor
28. veebruar kell 19.00 Nõmme Kalju FC – JK Kuusalu Kalev (Õismäe Spordimängude Hall)
29. veebruar kell 19.00 Põltsamaa Motiiv SK 10 – FC Pae United (Põltsamaa Felixhall)

15. voor
8. märts kell 11.45 JK Kuusalu Kalev – Tallinna FC Ajax (Kuusalu Spordikeskus)
8. märts kell 12.00 FC Pae United – Nõmme Kalju FC (Viimsi Kooli Spordikompleks)

Peatoetaja

  • LHV

Suurtoetajad

  • Nike
  • A.Le Coq
  • Tele 2
  • Betsafe
  • Rimi

Toetajad

  • ABC Motors
  • Ramirent
  • FIFAA
  • Taisto
  • MyFitness
  • SIS
  • Monton
  • Krausberg

Lennupartner

  • Nordica

Meediapartnerid

  • ERR
  • Õhtuleht
  • Soccernet
  • JALKA

Partnerid

  • UEFA
  • FIFA
  • Kultuuriministeerium
  • EOK
  • Tallinn

Sotsiaalpartnerid

  • SPIN
  • SOS Lasteküla