09

04.2018

16:42

Nädalavahetusel peeti naiste Meistri- ja Esiliiga kohtumisi

Reedel ja pühapäeval tehti algust naiste Esiliiga hooajaga, kui kokku peeti kolm mängu. Laupäeval toimus ka Meistriliiga kohtumine.

Koondisepausi ajal käisid väljakul Meistriliiga naiskonnad Tallinna FC Ajax – Tartu JK Tammeka, et pidada enda hooaja avakohtumine. Juba viiendal minutil haaras juhtohjad enda kätte Tammeka, kui täpne oli Anastasia Ivanova. Ajax suutis enne avapoolaja lõppu viigistada, kui täpne oli Gerli Israel. Selle tulemusega mäng ka lõppes ning mõlemad said tabelisse kirja viigipunkti.

Hooaja avas FC Kuressaare – Pärnu JK II vastasseis ning Pärnu naiskonna duubel teenis 5:0 võidu. Võitjate poolelt sai kübaratrikiga hakkama Kadri Reinik, ühe värava lisasid veel Ulrika Tülp ja Evelyn Šilina.

Tallinna FC Flora II alistas avakohtumises JK Tallinna Kalev II 3:0. Skoori avas juba neljandal minutil Kerlin Rassadkin. Kaks väravat sai enda arvele kirja Triin Väljataga.

Uueks hooajaks Esiliigasse tõusnud Saku Sporting võõrustas esimeses mängus Nõmme Kalju naiskonda ning avapoolaeg lõppes 1:1 viigiga. Esmalt viis Linette Listmann Saku juhtima, kuid tänu Heidi Melise tabamusele Kalju viigistas. Teise kolmveerandtunni jooksul suutis Sporting lüüa kolm vastuseta väravat ja võitis kohtumise 4:1. Jala said valgeks Birjo Rasmussen ja kahel korral Triin Satsi.

Esiliigas on kahel naiskonnal veel avakohtumine pidamata. JK Tulevik ja Suure-Jaani Unitedi ühendnaiskond avab oma hooaja 15. aprillil, kui võõrsil kohtutakse Flora II-ga. Mäng algab kell 13.00. Samal päeval peab oma esimese kohtumise ka FC Elva, kelle vastaseks on Nõmme Kalju. Avavile kõlab kell 17.00.