07

05.2018

15:06

Naiste Esiliigas hoiab liidripositsiooni Saku

Naiste Esiliigas jätkab viie voorul järel liidrina Saku Sporting, kes viimati alistas võõral väljakul FC Elva 4:2. Pühapäeval peetud mängudes said võidud veel kirja FC Kuressaare, FC Flora II ja Tallinna Kalev II.

Saku asus kohtumist Elva vastu juhtima 33. minutil tänu Triin Satsi väravale ning avapoolajal rohkem tabamusi ei sündinud. Teise kolmveerandtunni jooksul lisas Sporting veel kolm väravat, kui resultatiivne oli Katriin Saulus ning oma kübaratriki vormistas Satsi. Elva väravate autoriks oli Rahel Repkin.

FC Kuressaare oli võõrsil üle Tuleviku ja Suure-Jaani Unitedi ühendnaiskonnast tulemusega 1:0. Kohtumise ainuke värav sündis 59. minutil, kui täpne oli Kateriin Kuusk.

Sportland Arenal läksid vastamisi FC Flora ja Pärnu JK duubelnaiskonnad ning tolles kohtumises võttis 2:1 võidu FC Flora II. Mängu avavärav sündis veerandtunni möödudes, kui Flora poolelt oli täpne Elis Soodla. 78. minutil suurendas Flora eduseisu Ave Nurmeots. Pärnu jõudis enda väravani 88. minutil, kui resultatiivne oli Ljubov Maksimova.

JK Tallinna Kalev II oli koduväljakul 2:0 parem Nõmme Kalju naiskonnast. Kalevi poolelt tegi esimesel poolajal skoori Liis Tamberg ja teisel Kaili Pertel.

Liigatabelit juhib täiseduga Sporting, olles kogunud 15 punkti. Neile järgnevad 12 punktiga FC Flora II ja 10 punktiga Pärnu JK II. Ülejäänud naiskonnad on tihedalt koos, kui neljandat kohta hoiab FC Kuressaare (5 punkti). Ühe vähem peetud mängu juures on FC Elva viies (4 punkti), Kalev II hoiab kuuendat kohta (4 punkti), Kalju on kahe punktiga seitsmes ning sarnaselt Elvaga hetkel neli kohtumist pidanud Tulevik ja Suure-Jaani ühendnaiskond on ühe punktiga kaheksas.