20

04.2017

16:37

Naiste karikasarja esimene poolfinalist on Levadia

Eile peetud naiste karikavõistluste esimesest veerandfinaalist väljus võitjana Tallinna Levadia, kes alistas Tartu Tammeka.

Mängu ainuke tabamus sündis kohtumise 18. minutil, kui Anastasia Dodeltseva lõi koduväljakul mängiva Levadia kasuks värava ning aitas Tallinna naiskonna minimaalse 1:0 võiduga poolfinaali. Mängu protokoll on nähtav siin.

Ülejäänud veerandfinaalid peetakse järgmise nädala teisipäeval ja neljapäeval. 25. aprillil lähevad vastamisi kaks suurt – Pärnu JK ja Tallinna Flora lähevad poolfinaalipääset püüdma Pärnu kunstmurustaadionil. Lisaks lähevad vastamisi veel kaks Meistriliiga klubi, kui Põlva Lootos võõrustab Tallinna Kalevit.

27. aprillil jõuab järg Esiliiga klubide kätte, kui omavahel lähevad vastamisi Tallinna FC Ajax ja Tallinna FC Flora II.

Karikavõistluste finaal toimub 27. mail suurel klubijalgpalli pidupäeval.