04

07.2020

16:35

Naiste karikavõistluste finaalis triumfeeris FC Flora

Täna peeti A. Le Coq Arenal klubijalgpalli pidupäeval naiste karikavõistluste finaal, kus Tallinna FC Flora naiskond alistas 6:0 JK Tallinna Kalevi.

Flora otsustas mängu saatuse esimese poolajaga, mis võideti 4:0. Kuigi kohtumise alguses oli Kalevil hea võimalus mängu juhtima minna, siis hoopis Flora nõelas esimesena, kui Saron Läänmäe 13. minuti löök viis naiskonna juhtima. Teise värava eest hoolitses 22. minutil Katrin Loo, kes realiseeris suurepäraselt 1-1 olukorra pärast Silja Goroško suurepärast söötu. Mari Liis Lillemäe viis Flora neli minutit hiljem juhtima juba 3:0 ning Loo teine tabamus 38. minutil andis Florale 4:0 eduseisu.

Teisel poolajal oli kahel korral (49. ja 58. minutil) täpne Kelly Rosen, mis vormistasid lõppskooriks 6:0.

Kohtumine on järelvaadatav Soccernet.ee portaalist.