01

09.2020

12:02

Naiste karikavõistlustel pääsesid edasi Flora II ja JK Legion

Nädalavahetusel peeti naiste karikavõistlustel viimased 1/16-finaalid, kui edasipääsu kindlustasid Tallinna FC Flora II ja Tallinna JK Legion.

Flora alistas avaringis võõrsil suurelt rahvaliiga naiskonna KadRak Unitedi. Avapoolajal suudeti vastaste võrku lüüa vaid kaks palli, kuid teisel poolajal löödi lausa üheksa vastuseta väravat ning teeniti 11:0 võit. Kolme väravaga oli resultatiivseim Kerlin Rassadkin, kaks tabamust lisasid Sandra Reivik ja Polina Zelenskaja. Korra olid täpsed Elis Soodla, Karolin Ulmre ja Helen-Triin Vähi-Rebina. Üks tabamustest läks kirja ka kodunaiskonna omaväravana.

Tallinna JK Legioni ja JK Tabasalu vahelises kohtumises läks võitja välja selgitamiseks tarvis penaltiseeriat. Mängu avavärav sündis 55. minutil, kui Lisete Tammeveski viis Tabasalu. Kaks minutit hiljem viigistas Margarita Matjuhhova penalti mänguseisu. Normaalajal rohkem väravaid ei löödud ning kohtumine läks lisaajale. Seal suutsid mõlemad naiskonnad olla korra resultatiivsed, kui esmalt viis Anna Kulieva Legioni juhtima ning Liis Hell tõi tabloole 2:2 viigi. Penaltiseerias näitasid mõlemad võistkonnad küllaltki kindlat jalga, kuid lõpus võttis 7:6 võidu Legion.

Varasemalt pääses järgmisesse ringi Pärnu JK Vaprus. Loosi tahtel teenisid otsepääsme 1/8-finaali Nõmme Kalju FC, JK Tallinna Kalev II, Põlva FC Lootos, Kohta-Järve JK Järve, Põhja-Tallinna JK Volta, FC Kuressaare, JK Tulevik ja Suure-Jaani Unitedi ÜN.

Möödunud hooajal naiste meistrivõistlustel esinelikusse kuulunud võistkonnad Tallinna FC Flora, JK Tallinna Kalev ja Saku Sporting alustavad karikamänge veerandfinaalidest.

Karikavõistluste 1/8-finaalide loos toimub Eesti Jalgpalli Liidu ruumides neljapäeval, 3. septembril kell 11.00.