08

07.2020

10:13

Naiste Meistriliiga kuu parimateks nimetati Bannikova ja Ševoldajeva

Naiste Meistriliiga kuu parimate auhinnad läksid Pärnu Vaprusele ja Tallinna Florale. Auhinnad paneb välja juveeli- ja kellakauplus Goldtime.

Kuu parimaks mängijaks valiti poolkaitsja Kristina Bannikova. Pärnu Vaprus alustas hooaega mänguga FC Flora vastu ning tiitlikaitsja vastu suudeti võõrsil värav puutumatuna hoida 70 minutit. Lõpuks tuli siiski tunnistada vastaste 4:0 paremust. Pärast seda kohtumist pole Vaprus liigas kaotusevalu tundnud. Võidud on võetud Nõmme Kalju (3:1) ja Tartu Tammeka (2:0) üle ning viigid saadi kätte Põlva Lootose (0:0) ja Tuleviku ja Suure-Jaani ühendnaiskonna (2:2) vastu. Liigatabelis hoitakse hetkel kaheksa punktiga neljandat kohta. Bannikova andis suure panuse Pärnu naiskonna tulemustesse, kui sai Vapruse eest kirja neli täismängu ning kohtumises Floraga vahetati pingile normaalaja viimasel minutil. Ühtlasi täidab poolkaitsja Vapruse naiskonnas ka treenerirolli.

Kuu parima treeneri auhind läks Tallinna FC Flora peatreenerile Aleksandra Ševoldajevale, kelle juhendamisel on valitsev meister läbinud esimesed viis vooru täiseduga ja hoiab hetkel tabelis liidrikohta. Kõigis kohtumistes on Flora suutnud vastastele lüüa vähemalt neli väravat. Avavoorus alistati Pärnu Vaprus 4:0, seejärel võeti Nõmme Kalju vastu 6:0 võit ning võõrsil saadi kirja 5:0 Tartu Tammeka üle. Neljandas voorus lasti endale lüüa küll kaks väravat, kuid Saku Sporting alistati 5:2. Viimati suudeti Põlva Lootose vastu teenida 6:0 võit.