05

11.2018

13:13

Naiste Meistriliiga üleminekumängudel teenis napi võidu Tammeka

Nädalavahetusel toimunud naiste Meistriliiga esimeses üleminekumängus alistas Tartu Tammeka võõrsil 2:1 Viljandi Tuleviku ja Suure-Jaani Unitedi ühendnaiskonna.

Viljandi kunstmuruväljakul peetud kohtumise avapoolajal sündis üks värav, kui 26. minutil viis Raneli Sonk kauglöögiga kodunaiskonna juhtima. Tuleviku ja Suure-Jaani minimaalse eduga mindi ka vaheajapausile.

Tammeka suutis teisel poolajal kaotusseisust välja tulla kahe minutiga. Esmalt oli täpne Cathy Pärnamets, suunates 68. minutil karistuslöögist tulnud palli peaga väravasse. Seejärel saatis Sirje Roops kauglöögi lati alla ja viis Tammeka naiskonna juhtima. Selle seisuga kohtumine ka lõppes, mis annab Tammeka naiskonnale viimase kohtumise eel minimaalse edu. Mängu protokolli näeb SIIN. Korduskohtumine peetakse laupäeval 10. novembril algusega kell 17.00 Tartu Sepa jalgpallikeskuse kunstmuruväljakul.