14

05.2016

16:12

Naiste Meistriliigas asus ainuliidriks Pärnu JK

Naiste Meistriliiga kuues voor tõi endaga kaasa eeldavalt huvitavaid vastasseise, kuid pingelisust jätkus siiski vaid tabeli teise poole mängudes.

Enne antud vooru olid nii Pärnu JK kui ka Tallinna Levadia suutnud võita kõik oma mängud. Tabeliliidrite kohtumises oli Pärnu Levadiast üle koguni 11:1 ja asus tabelit juhtima 18 punktiga. Levadia on 15 punktiga kolmandal kohal. Pärnu eest sai kübaratrikiga hakkama Anastassia Morkovkina ja Anastasija-Grazyna Shcherbachenia, kaks väravat lisas Ulrika Tülp, ühe tabamuse said kirja Margarita Matjuhhova, Kristina Bannikova ja Merily Toom. Levadia auvärava eest hoolitses Ljubov Maksimova.

Tallinna FC Flora võitis samal ajal Tartu JK Tammekat 6:0 ja asus teisele kohale, neil on võrdselt punkte Levadiaga. Tammeka asub kuue punktiga viiendal kohal. Kaks väravat lõi Flora eest Kethy Õunpuu, ühe värava said kirja Daniela Mona Lambin, Annaliis Strigin, Katrin Loo ja Lisette Tammik.

Neljandal kohal asub JK Tallinna Kalev 9 punktiga, kes suutis alistada Nõmme Kalju FC 1:0. Mängu ainsaks tabamuseks oli Laura Jaanseni omavärav 47. minutil. Kalju asub kuue punktiga kuuendal positsioonil. Kalev on neljandal kohal üheksa punktiga.

Karikafinalist Tartu SK 10 teenis oma esimese võidu tulemusega 2:0 võidu Noortekoondise üle. SK 10 eest olid resultatiivsed Renita Roopalu ja Samanta Uueda. Tartu naiskonna poolt teenis 56. minutil punase kaardi Oksana Gaišukova. SK 10 asub tänu sellele võidule kolme punktiga seitsmendal kohal, Noortekoondis ei ole veel suutnud võiduarvet avada ning on kaheksandal positsioonil.