01

06.2013

13:21

Naiste Meistriliigas jätkus Pärnu JK täisedu

Naiste Meistriliiga VIII voorus teenis täiseduga jätkav Pärnu JK juba seitsmenda järjestikuse võidu. Tartu JK Tammeka avaldas küll südi vastupanu, kui leppis lõpuks siiski 1:2 kaotusega.

Skoor avati 44. minutil, kui Tammeka sai kirja omavärava. 68. minutil viigistas seisu Karina Kesvatera, aga juba 70. minutil asus Pärnu Kairi Himaneni väravast uuesti ja lõplikult juhtima 2:1.

Teises tänases mängus asus Tallinna FC Levadia poolajaks Jana Ahvena ja Daniela Mona Lambini väravatest 2:0 juhtima Põlva FC Lootose vastu. Kuid teisel poolajal juhtus selline ime, et terve mängu vähemuses mänginud põlvalannad lõid kolm vastuväravat ja võitsidki mängu 3:2. Kõik kolm väravat tegi Signy Aarna (pildil).

Pühapäeval lõpetasid vooru Tallinna FC Flora ja JK Tallinna Kalev ning Flora sai kindla 6:2 vooru. Kaks väravat lõid võitjatele nii Liis Emajõe, kui Merily Toom. Korra olid resultatiivsed Miina Kallas ja Liis Lepik. Kalevi nimel said väravad kirja Elina Stepanova ja Kadri-Ann Valgeväli.

Järgmine, IX voor mängitakse laupäeval, 8. juunil ja keskses mängus võõrustab FC Flora Pärnut.